28 Haziran 2012 Perşembe

10 MARİFET SERGİSİ VE BAĞIŞ ETKİNLİĞİ

10 Marifet editörleri, üyelerinin yolladıkları el ürünleriyle bir sergi projesi düşünürken, ürünler anlamlı bir amaca hizmet etsin diye sergiyi bağış etkinliğine dönüştürmek istiyor ve üyelerinden katılım bekliyor. Kendi yazılarını aşağıda paylaştım.. bilgilerinize:)
Aklımıza 10marifet sergisi düzenleme fikri ilk düştüğünde, sizden gelecek olan çalışmaları düşünüp heyecanlanmaya başlamıştık bile. İşler giderek gelişti, katılım çoğaldı, her hafta birkaç güzel çalışma almaya başladık. Bunları sitemizde yazdık, sosyal medya hesaplarımızda paylaştık, bunları yapmaya devam ediyoruz. Yaz ertesinde bu güzel etkinliği hepinizin katkısıyla gerçekleştireceğiz. Ama içimizde hep bu çalışmaları bir şekilde bir bağış etkinliği ile değerlendirmek de vardı. Gerçi herkesi kıskandıran bir ofisimiz var, sizlerden gelen birbirinden güzel işlerle renklenen, çok farklı bir mekan artık burası. Bu işlerden ayrılmak evet zor gelecek fakat ihtiyaç sahiplerini sevindirmenin mutluluğu ise takdir edersiniz ki bambaşka. Birkaç kişi de sorunca, isteğimizi artık net bir karara çevirelim istedik. Uğraşıp ya sponsorlu bir şekilde ya da olmaz ise kendi imkanlarımızla, 10marifet sergisine gelen işleri satarak gelirini bir hayır kuruluşuna bağışlamak istiyoruz.


Bugüne kadar yorumlarda, postaneden yazışarak, katılımınızı beklediğimizi küçük küçük duyurduk. Şimdi bu bağış etkinliğini de açıklamak vesilesiyle, artık 10marifet sergisine çalışmalarınızı bekliyoruz diye açık açık seslenmek istiyoruz.

Katılır mısınız?


6 yorum:

 1. ellerinize sağlık sevgili ecerce... bu şekilde büyüyecek bu etkinlik ve sonuç çok güzel olacak :)

  sevgiler,
  aylin

  YanıtlaSil
 2. Aylin hanım, teşekkür ederim:) umarım beklediğimiz etki ve güzellikte olur.. sevgiler:)

  YanıtlaSil
 3. ne güzel bişi buuuu.
  nerelere bağışlayacaklar ki acaba.
  okullara anaokullarına mı.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. deeptone, çocuklara olacak sanırım o kesinleşti.. lösev ve çocuk esirgeme kurumu gibi kuruluşların adı geçiyor ama netleşmedi.. netleşince onun da duyurusunu yaparım buradan:)

   Sil
 4. Güzel proje, desteklemek lazım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Semi, umarım güzel sonuçları olur.. beni çok heyecanlandırdı:)

   Sil

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı